Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Na podstawie § 11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 poz. 493 oraz 530) publikujemy listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym.

Pamiętajcie, że od 13 do 18 sierpnia do godziny 15:00 należy potwierdzić wolę przyjęcia poprzez dostarczenie do szkoły oryginału świadectwa ukończenia szkoły oraz oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamowski Jakub zakwalifikowany
Adamus Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Adamusiński Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Adasiewicz Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Andrushkova Yelizavieta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Andzel Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ankowska Emilia zakwalifikowany
Arendt Bartosz zakwalifikowany
Arendt Marcelina zakwalifikowany
Atłasik Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Badora Alex niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balbus Ksawery niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balsam Maja zakwalifikowany
BANACH OLIWIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baran Sandra zakwalifikowany
Baranowski Tomasz Jan zakwalifikowany
Barczak Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bareła Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bartelak Julia zakwalifikowany
Bartelak Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bączyński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Klaudia zakwalifikowany
Bąkowska Nikola zakwalifikowany
Bedlechowicz Martyna zakwalifikowany
Bednarska Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bednarska Wiktoria zakwalifikowany
Bejm Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Bekus Aleksandra zakwalifikowany
Bekus Natalia zakwalifikowany
Berestecki Tymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Bęben Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Będkowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Będkowski Kamil zakwalifikowany
Białas Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielak Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bieniek Ewa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Biernat Kordian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Binek Dawid zakwalifikowany
Błaszczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błaszczyk Rozalia zakwalifikowany
Błotnicka Ewelina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Boborowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bochaczyk Kaja zakwalifikowany
Bogus Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bojanowska Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bojczuk Łucja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bolesławska Maja zakwalifikowany
Bolingier Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borkowski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borowicz Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borowicz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BOROWIK MARTA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bożek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brączek Nikodem niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Brodziak Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BROMBLIK MATEUSZ DARIUSZ zakwalifikowany
Bryniak Wiktoria zakwalifikowany
Brzezowski Benedykt niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzozowska Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Budziszewska Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bujak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bulska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Bulski Jakub niezakwalifikowany
Burczaniuk Jakub zakwalifikowany
Burza Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bzdon Pascal niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Caban Dominika zakwalifikowany
Caban Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Caban Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Caban Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Całus Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Cebula Aleksandra zakwalifikowany
Cech Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Celebańska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Chmielewska Manuela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chmura Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chwałek Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Chwałkowska Kinga Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chyra Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cichoń Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ciereszko Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cierniak Patryk zakwalifikowany
Cierpiński Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Cierpisz Iga zakwalifikowany
Cieślik Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cimek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ciszewska Natalia Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Ciura Karolina zakwalifikowany
Cuber Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cygan Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cyrulińska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Czajkowska Maja niezakwalifikowany
Czapiewska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Czarnecka Karina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Czurak Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ćwikliński Krzysztof Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dawczyk Artur zakwalifikowany
Dawidowicz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dąbrowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Depta Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Derda Laura zakwalifikowany
Długosz Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Długosz Kinga zakwalifikowany
Dobosz Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dominiak Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dragańska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dróżdż Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dróżdż Paulina zakwalifikowany
Drzastwa Maciej zakwalifikowany
Duber Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dudek Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dudek Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dulbiński Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dworak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dworzyńska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dymek Maksym Jarosław zakwalifikowany
Dyner Olga zakwalifikowany
Dyner Oliwia zakwalifikowany
Dyner Patrycja zakwalifikowany
Dyński Samuel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dyszy Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Działach Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Dziewiątkowski Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziewiątkowski Radosław Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziewior Julia Oliwia zakwalifikowany
Dzikowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziubińska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dziurkowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Eksner Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Fajks Estera niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Fiksat Kinga Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Flak Malwina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Florczyk Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fornalik Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Franc Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gabryel Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gaik Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gajewicz Maja zakwalifikowany
Gajewska Weronika zakwalifikowany
Gala Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Galas Oskar zakwalifikowany
Gallina Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Galon Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Garbarz Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Garbarz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gaudy Alicja zakwalifikowany
Gawęda Oliwia niezakwalifikowany
Gawron Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gawron Katarzyna zakwalifikowany
Gągała Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gąszczak Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gdawiec Nicola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Glapińska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Głowacki Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Głowacki Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gmyrek Kaja zakwalifikowany
Gmyrek Lena zakwalifikowany
Gniewek Zofia zakwalifikowany
Gołdy Marta zakwalifikowany
Gorczyczyńska Aleksandra zakwalifikowany
Gosińska Kinga zakwalifikowany
Gosławski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górniak Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górnik Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Góździk Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabara Kornelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grabara Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabowska Karolina zakwalifikowany
Grabowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grabski Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gradoń Jan zakwalifikowany
Graj Izabela Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GREMPLEWICZ MICHAŁ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gross Iwo niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grot Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gruszczyński Wiktor zakwalifikowany
GRZESIAK JULIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Grzyb Estera niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grzyb Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grzywna Martyna zakwalifikowany
Gwiazda – Fluks Klara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gworys Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gworys Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gwoździk Cezary niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hadrian Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hadzińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hejduk Adam niezakwalifikowany
Hendzlik Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Henne Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Huras Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Idzikowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ignacyk Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Irzwikowska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jabłoński Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jagielska Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jagoda Barbara zakwalifikowany
Jagoda Marcel zakwalifikowany
Jagoda Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jakubasz Patryk zakwalifikowany
Jakubczak Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janczyk Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janik Kinga Karina zakwalifikowany
Janikowski Patryk zakwalifikowany
Jankowski Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janoszka Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janus Aleksandra zakwalifikowany
Jarecki Grzegorz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jasnos Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jaśkiewicz Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jelonek Aneta zakwalifikowany
Jezik Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jeznach Maksymilian zakwalifikowany
Jędryszczak Mateusz zakwalifikowany
Jędrzejczyk Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędrzejewska Martyna zakwalifikowany
Joński Patryk zakwalifikowany
Juchnik Pola zakwalifikowany
Jundziłł Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jungowska Maria zakwalifikowany
Jura Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jurczyk Kamila niezakwalifikowany
Kaczmarek Dariusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kaczmarzyk Ada niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaczor Dobrochna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaczorowska Olga zakwalifikowany
Kaczorowski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaderzawek Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kaleta Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalinowska Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalinowski Maurycy zakwalifikowany
Kaliszuk Kamil zakwalifikowany
Kalota Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalota Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kała Aleksandra zakwalifikowany
Kałuża Patrycja zakwalifikowany
Kamińska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kamiński Bartosz zakwalifikowany
Kamiński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kapkowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Karbownik Amelia niezakwalifikowany
Karczmarek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karliński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karoń Nikola zakwalifikowany
Karpow Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karpowicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Karwala Nadia Maria zakwalifikowany
Kasprzak Zuzanna zakwalifikowany
Kasprzyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kasztelan Julita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kauf Emilia zakwalifikowany
Kawelczyk Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kazik Nicola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kędryk Małgorzata zakwalifikowany
Kędryk Maria zakwalifikowany
Kędziora Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kęsik Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kęsoń Norbert zakwalifikowany
Kielichowski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kimla Maksym niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kisiel Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klama Agata zakwalifikowany
Kleinschmidt Marek zakwalifikowany
Klekowska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kleszcz Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimas Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimas Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimek Ada zakwalifikowany
KLUSZEWSKI MATEUSZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kluźniak Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kłos Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KMIECIK KLAUDIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knapik Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knop Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knop Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Knysak Kacper zakwalifikowany
Knysak Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knysak Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kocop Karolina zakwalifikowany
Kokot Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kokot Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kolomiiets Alina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołaczyk Helena zakwalifikowany
Kołodziej Kornelia niezakwalifikowany
Kołodziej Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 14 preferencji)
Kołodziejczyk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Komorowska Wiktoria zakwalifikowany
Kondrowska Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Konieczny Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Konstanciak Marcin zakwalifikowany
Konstanciak Marta Maria zakwalifikowany
Kopaczewska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kopeć Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kopytko Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Korbela Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Korgól Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Korwin Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosendarski Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kosiak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosiń Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kostrzewa Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kotarska Wiktoria zakwalifikowany
Kotlyarenko Arina zakwalifikowany
Kowacz Sonia zakwalifikowany
Kowalczyk Jakub zakwalifikowany
Kowalczyk Kacper zakwalifikowany
Kowalczyk Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kowalczyk Mateusz zakwalifikowany
Kowalczyk Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalik Jakub zakwalifikowany
Kowalski Norbert Krzysztof zakwalifikowany
Koza Kinga zakwalifikowany
Koza Miłosz zakwalifikowany
Koza Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Koza Wiktoria zakwalifikowany
Kozielski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kozioł Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozłowska Emilia zakwalifikowany
Krakowska Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krasińska Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krawczyk Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krawczyk Zuzanna zakwalifikowany
Krocz Wiktor zakwalifikowany
Krok Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Królak Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krupińska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kruszyna Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Krysiak Adrian zakwalifikowany
Ksyta Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuberska Ewa niezakwalifikowany
Kubik Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kucharczyk Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kucharska Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kucharski Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kucharzewska Oliwia zakwalifikowany
Kuczyński Wojciech zakwalifikowany
Kudlik Hanna Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kulasiewicz Iga zakwalifikowany
Kulwicka Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kurek Zuzanna zakwalifikowany
Kurpios Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kurzacz Otylia zakwalifikowany
Kurzacz Patryk zakwalifikowany
Kurzak Anna zakwalifikowany
Kuzior Konrad niezakwalifikowany
Kuzior Mateusz zakwalifikowany
Kuździeń Marika zakwalifikowany
Kwiecień Wiktoria niezakwalifikowany
Lamik Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Langier Wiktor zakwalifikowany
Laskowska Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lasoń Liwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lesiuk Anastasiia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
LESZCZYŃSKA ANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Leszczyński Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Leszczyński Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Leśkiewicz Kacper zakwalifikowany
Lewandowska Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lewandowska Nela zakwalifikowany
Lewenhoff Filip zakwalifikowany
Lewkowicz Zuzanna zakwalifikowany
Lis Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lis Victoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 17 preferencji)
Lizurej Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łabuś Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łagodziński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łakomski Bartosz zakwalifikowany
Łakomy Filip zakwalifikowany
Łaszkiewicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łaszkiewicz Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łatacz Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Łubczyk Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łukasik Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łysoń Eliza niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Machura Nikodem niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maciągowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maćków Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maj Oliwia zakwalifikowany
Majak Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Majchrzak Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Majewski Kornel zakwalifikowany
Majocha Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Major Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Makuch Natalia zakwalifikowany
Malina Claudia niezakwalifikowany
Malinowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Małż Martyna zakwalifikowany
Maniura Marcel niezakwalifikowany
Mańczyk Malwina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Mańka Dominika zakwalifikowany
Marendowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Margasińska Katarzyna zakwalifikowany
Maroszek Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Marzec Mateusz zakwalifikowany
Matusiak Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matuszczyk Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matyjaszek Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matynia Olga zakwalifikowany
MAZIK NATASZA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazur Selena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mencina Dorota niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MERDER JULIA zakwalifikowany
Mesjasz Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mesjasz Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mesyjasz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalik Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalik Martin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michałowska Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Michałowski Maksymilian zakwalifikowany
Michoń Kornelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mićka Beata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mielczarek Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miełek Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mienkina Agata Karolina niezakwalifikowany
Migoń Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mika Wiktoria Ewa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mikulska Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Milik Julia zakwalifikowany
Mirecka Aleksandra zakwalifikowany
MIREK Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Misiewicz Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mizgała Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mizgała Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Młynek Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Modrof Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Morawska Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
MOŻDŻEŃ MAJA zakwalifikowany
Mrówka Żaklina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Mróz Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Mucha Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Mucha Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Muratów Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musiał Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musiał Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Musiał Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Muskalska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Myślin Maja zakwalifikowany
Najda Weronika zakwalifikowany
Nakonieczny Piotr zakwalifikowany
Niedbalska Zuzanna zakwalifikowany
Niemczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NOCUŃ NATALIA zakwalifikowany
Nowak Maciej zakwalifikowany
Nowak Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowakowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowicki Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nyga Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ociepa Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ogłaza Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Ojczyk Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Olak Patrycja zakwalifikowany
Olejnik Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Olszewska Wiktoria zakwalifikowany
Operacz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oracz Kinga zakwalifikowany
Oracz Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Organa Maja zakwalifikowany
Orgański Kamil zakwalifikowany
Orzechowski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Osadnik Magdalena niezakwalifikowany
Pacak Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paciepnik Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pacud Anna zakwalifikowany
Pacud Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pacuda Zuzanna zakwalifikowany
Paczkowska Weronika zakwalifikowany
Pakulski Andrzej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Panicz Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paradziński Piotr zakwalifikowany
Parkitna Natalia zakwalifikowany
Paruzel Julia niezakwalifikowany
Paruzel Maja zakwalifikowany
Pasieka Kinga zakwalifikowany
Pasieka Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Patysiak Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Patysiak Wiktoria zakwalifikowany
Pawłowska Martyna zakwalifikowany
Perduta Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Perlińska Julia zakwalifikowany
Pęczek Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PIECH JULIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piedo Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piekarz Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pietras Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pietruszka Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pietrzak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pietrzak Julia zakwalifikowany
Pijet Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pikuła Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pikuła Kuba niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pikuła Otylia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pikuła Wojciech zakwalifikowany
Pilicka Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piłat Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piotrowska Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pirowski Eryk zakwalifikowany
Pisarek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płonka Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Podlejski Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Podsiadlik Kalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
POŁYŃCZUK ALEKSANDRA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Popęda Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Popiołek Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Porada Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Poradomski Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Posak Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pośpiech Tytus niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pradela Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prokop Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prudzic Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prząda Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybylska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Puchała Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Puczyńska Julia zakwalifikowany
Purgal Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Purgal Weronika zakwalifikowany
Puto Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Puz Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyda Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pydzińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyka Julia zakwalifikowany
Raczyński Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radaszewska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radecka Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Radło Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radło Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Rajca Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rakowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rakowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Raksimowicz Maksymilian zakwalifikowany
Raszewska Weronika zakwalifikowany
Raszewska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Respondek Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rogalska Natalia zakwalifikowany
Rogoziński Maciej Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Romański Seweryn niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Rosak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Rosek Oliwia zakwalifikowany
Rozpędek Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Różański Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rudolf Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rumik Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Rychenda Roman niezakwalifikowany
Rychlewska Natalia zakwalifikowany
Rychter Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rychter Weronika zakwalifikowany
Ryder Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rydz Oliwia zakwalifikowany
Rydzowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rygałło Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rzepka Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sadowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sawicka Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Serwa Oliwia zakwalifikowany
Serwaciński Iwo niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sędzielewska Emilia zakwalifikowany
Sikora Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikora Liwia zakwalifikowany
Sipa Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Siwek Jakub Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Siwek Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Skóra Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skórka Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skrzesińska Maja zakwalifikowany
Sławek Justyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smolich Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Snopek Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobczak Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobczyk wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SOBCZYK MARLENA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobieraj Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobieraj Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobociński Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Soboniak Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 13 preferencji)
Sobota Blanka zakwalifikowany
Solus Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Soppa Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sosnowski Szymon zakwalifikowany
Sowa Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowiński Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowula Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sójka Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Spruch Anastazja zakwalifikowany
Stacewicz Nel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stacherczak Sonia zakwalifikowany
Starczewski Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Stasiewicz Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Stępień Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stępień Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stodółkiewicz Patrycja zakwalifikowany
Stolarski Patryk zakwalifikowany
Strzelczyk Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Styczeń Nikola niezakwalifikowany
Suchoń Alicja niezakwalifikowany
Sugalska Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sygiet Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczepkowski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczęsna Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczygieł Laura zakwalifikowany
Szczypiór Sonia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szczypka Mateusz zakwalifikowany
Szelecki Mateusz zakwalifikowany
Szewczyk Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sznober Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szpora Oliwia zakwalifikowany
Sztuka Jakub Edward niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szwed Dorian zakwalifikowany
Szwed Jeremi Ziemowit niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szyda Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szymański Sergiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymczak Wiktoria zakwalifikowany
Szymczyk Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szymczyk Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymczyk Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymczyńska Dominika zakwalifikowany
Szymonik Maria Antonina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szymonik Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śledziona Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Ślęzak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Śmiech Amelia zakwalifikowany
Śmieja Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śnioszek Oliwia zakwalifikowany
Śpiewak Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Świącik Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚWIĄĆ ALEKSANDER zakwalifikowany
Świerczyna Oleg niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Święcik Dominika niezakwalifikowany
Świsulska Anna niezakwalifikowany
Tałaj Magdalena zakwalifikowany
Tałajczyk Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tamborek Marta zakwalifikowany
Tame Weronika, Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tarnowski Antoni zakwalifikowany
Tatar Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tatarowicz Alicja niezakwalifikowany
Teodorczyk Olivier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Then Nikodem niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Tkacz Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tłustochowicz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tobiańska Amelia zakwalifikowany
Tomas Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomzik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trelowska Nel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tubielewicz Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Turek Paweł zakwalifikowany
Tyka Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Uchnast Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ujma Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ujma Rita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Urbaniec Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Urbański Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wachowicz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wacławek Sonia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walas Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Walaszek Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walentek Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Warta Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Warych Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Waryś Bartosz zakwalifikowany
Wasiak Jan zakwalifikowany
Wasik Magdalena zakwalifikowany
Wawrzyńczak Filip zakwalifikowany
Wąs Mateusz zakwalifikowany
Węgier Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Widera Borys niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilczyńska Klaudia zakwalifikowany
Wilczyńska Natalia zakwalifikowany
Wilk Izabella niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Kacper zakwalifikowany
Winter Jakub zakwalifikowany
WIŚNIEWSKA JULIA zakwalifikowany
Włodarek Magdalena zakwalifikowany
Wnuk Maja zakwalifikowany
Wocławek Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowska Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WOJCIECHOWSKI BARTŁOMIEJ zakwalifikowany
Wojtkowiak Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtowicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtyra Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolański Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 16 preferencji)
Woliński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WOLSKA JULIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woszczyk Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WOŚ KINGA zakwalifikowany
Woźniak Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Nikola Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniczko Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wójcik Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wręczycka Alicja Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wręczycka Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrona Agnieszka zakwalifikowany
Wróbel Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrześniak Tomasz zakwalifikowany
Wychowaniec Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wypchlak Blanca zakwalifikowany
Wysmołek Wiktoria zakwalifikowany
ZACHARIASZ OLIWIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zając Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zalas Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zaskórska Daria zakwalifikowany
Zatoń Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ząbkowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zbrojkiewicz Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zejler Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zenderowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zerzowska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zębik Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zgorzelska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ziajski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zielińska Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zielonka Oliwia niezakwalifikowany
Zimecki Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zymek Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zyska Maksymilian zakwalifikowany
Żurawiecka Nicola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żygulski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)

 

Oddział

Najniższa liczba punktów

(1a, 1g) [O] biol-chem-ang (ang-ros) 141.5
(1b) [O] pol-ang-hist (ang-fra) 138.35
(1c) [O] pol-hist-wos (ang-niem) 127.55
(1d) [O] mat-fiz-inf (ang-niem) 150.7
(1e) [O] mat-geogr-wos (ang-niem) 136.25
(1f) [O] mat-geogr-ang (ang-niem) 157.4