Koła zainteresowań i inne zajęcia dodatkowe
w roku szkolnym 2018/2019

L.p. Nazwa koła zainteresowań Osoba prowadząca Dzień tygodnia Godzina Sala lekcyjna
1. Zajęcia wyrównawcze z fizyki p. Bekus Kamila

czwartek

7 lekcja

s. 41

2. Piłka siatkowa p. Bogus Rafał

czwartek

15:10 – 16:00

Hala sportowa

3. Koło teatralne – Grupa pod wiszącym kotemProjekty międzynarodoweFakultet dla klas trzecich p. Gendek-Barhoumi Beata

poniedziałek

wtorek

piątek

15:00 – 18:00

6 lekcja

8 lekcja

s. 11

4. Zajęcia wyrównawcze z informatyki p. Jarząbek Łukasz

środa

7:10 – 7:55

s. 13

5. Koło matematyczne p. Jeruszka Jarosław

poniedziałek

8 lekcja

s. 39

6. Koło matematyczne p. Jędrzejczyk Krystyna

środa

7 lekcja

s. 37

7. Fakultet z j. angielskiego p. Korpus Małgorzata

środa

piątek

1 lekcja

2 lekcja

s. 51

8. Fakultet z j. polskiego dla klas trzecich p. Krawczyk Katarzyna

środa

8 lekcja

s. 52

9. Koło Miłośników Książek p. Kupczak Aneta

środa

15:10 – 15:55

Biblioteka

10. Piłka ręczna dziewcząt i chłopców p. Kwapisz Magdalena

piątek

14:20 – 15:55

Hala sportowa

11. Fakultet z j. angielskiego dla klas drugich p. Leśniak Marta

czwartek

6 lekcja

s. 42

12. Fakultet z geografii dla klas trzecich p. Lewicka Agnieszka

wtorek

8 lekcja

s. 26

13. Piłka koszykowa dziewcząt i chłopcówPiłka nożna dziewcząt p. Machniewicz Michał

środa

15:10 – 15:55

Hala sportowa

14. Fakultet matematyczny p. Michałowska  Aneta

poniedziałek

8 lekcja

s. 42

15. Fakultet z matematyki poziom rozsz.Fakultet z matematyki poziom podst. p. Stępień Dariusz

poniedziałek

piątek

8 lekcja

7 lekcja

s. 40

16. Zajęcia wyrównujące z matematyki p. Stępień Justyna

piątek

7 lekcja

s. 37

17. Fakultet z j. angielskiego – matura 2019 p. Szago – Lalak Elina

poniedziałek

8 lekcja

s. 30

18. Zespół wyrównawczy z chemii p. Tałaj Anna

poniedziałek

7:10 – 7:55

s. 46

19. Fakultet z WOS p. Wieczorek Marcin

poniedziałek

8 lekcja

s. 17

20. Fakultet z j. polskiego dla klas trzecich p. Żesławska Dorota

piątek

7:10 – 7:55

s. 27

21. Fakultet z geografii
SKKT przy współpracy z PTTK
p. Ociepa Roma

wtorek
sobota

8 lekcja

s. 26

22. Fakultet z j. angielskiego p. Wilczyńska Anetta

piątek

7 lekcja

s. 49

Opublikowano Autor: