Koła zainteresowań i inne zajęcia dodatkowe
w roku szkolnym 2017/2018

L.p. Nazwa koła zainteresowań Osoba prowadząca Dzień tygodnia Godzina Sala lekcyjna
1. Fakultet z fizyki dla kl. 3d, 3h p. Bekus Kamila wtorek 13:30 – 14:15 s. 41
2. Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas pierwszych p. Cichecka Irena poniedziałek
(co 2 tyg.)
15:05 – 16:00 s. 26
3. „Młodzi kreatywni” p. Denis Sylwia piątek lub poniedziałek 8:00 – 8:45
13:30 – 14:15
s. 36
4. Koło sportowe: Piłka siatkowa dziewcząt p. Domagała  Karolina wtorek i czwartek 15:05 – 16:00 s. 1
5. Koło teatralne
Projekt BohaterON
Projekt międzynarodowy
p. Gendek-Barhoumi Beata poniedziałek
wtorek
wtorek
15:00 – 18:00
14:00 – 15:00
15:00 – 16:00
s. 11
6. Koło języka niemieckiego p. Gurtman Maria piątek 7:10 – 7:55 s. 27
7. Fakultet z informatyki dla kl. 3d, 3h p. Jarząbek Łukasz środa 7:10 – 7:55 s. 13
8. Repetytorium maturalne z matematyki – zakres rozszerzony p. Jeruszka Jarosław wtorek 12:40 – 13:25 s. 39
9. Koło matematyczne dla kl. 3f p. Jędrzejczyk Krystyna czwartek 13:30 – 14:15 s. 37
10. Koło j. francuskiego p. Kornecka-Nalewajka Katarzyna wtorek 13:30 – 14:15 s. 44
11. Fakultet z j. angielskiego dla kl. 3 – obsługa angielskiej strony internetowej p. Kossak-Wąchała Marzena środa 13:30 – 14:15 s. 30
12. Koło biologiczne p. Koszyk Beata piątek 8:00 – 8:45 s. 47
13. Fakultet z j. niemieckiego p. Kowalska Anna środa 8:00 – 8:45 s. 18
14. Fakultet z j. polskiego p. Krawczyk Katarzyna czwartek 13:30 – 14:15 s. 52
15. Koło Miłośników Książek p. Kupczak Aneta środa 15:05 – 15:50 biblkioteka
16. Fakultet z j. angielskiego dla kl. 3a, 3e p. Leśniak Marta środa 13:30 – 14:15 s. 44
17. Fakultet z geografii dla kl. 3e p. Lewicka Agnieszka wtorek 7:00 – 7:45 s. 26
18. Fakultet z j. polskiego dla kl. 3b p. Lutostańska Ewa czwartek
(co 2 tydz.)
13:30 – 14:15 s. 37
19. Fakultet z j. angielskiego p. Łęgowik Dorota czwartek 14:20 – 15:05 s. 44
20. Koło sportowe: Koszykówka chłopców i dziewcząt p. Machniewicz Michał środa 15:05 – 16:25 s. 1
21. Koło sportowe: Piłka ręczna chłopców i dziewcząt p. Marczewska Magdalena poniedziałek 15:05 – 16:25 s. 1
22. Zajęcia z matematyki p. Michałowska  Aneta czwartek(co 2 tyg.) 13:30 – 15:00 s. 42
23. Fakultet z geografii p. Ociepa Roma piątek 13:30 – 14:15 3f14:20 – 15:05 3g s. 26
24. Koło polonistyczne – przygotowania do konkursów p. Olenderek Jolanta poniedziałek 14:20 – 15:05 s. 23
25. Fakultet z matematyki dla kl. 3a p. Stępień Dariusz piątek 14:20 – 15:05 s. 40
26. Repetytorium maturalne z matematyki p. Stępień Justyna wtorek 13:30 – 14:15 s. 37
27. Zajęcia z maturzystami – j. niemiecki p. Kubicka Joanna środa 15:10 – 15:55 s. 18
28. Fakultet z j. angielskiego p. Szago – Lalak Elina piątek 13:30 – 14:15 s. 30
29. Repetytorium maturalne z informatyki p. Terka Marcin czwartek 14:20 – 15:05 s. 14
30. Fakultet historyczny p. Warzecha Agnieszka wtorek 13:30 – 14:15 s. 48
31. Fakultet z WOS p. Wieczorek Marcin środa 13:30 – 14:15 s. 17
32. Fakultet z j. angielskiego p. Wilczyńska Anetta czwartek 14:15 – 15:05 s. 49
33. Fakultet – gazetka Kopernik NewsFakultet z j. polskiego dla kl. 3f p. Wilk Katarzyna w razie potrzebśroda (co 2 tyg) 7:10 – 8:00 s. 38
34. Fakultet z j. angielskiego dla kl. 3 – obsługa angielskiej strony internetowej p. Wołkowicka Joanna środa 13:30 – 14:15 s. 49
35. Przygotowanie od Olimpiady z j. polskiego.Fakultet z j. polskiego dla kl. 3a i 3h p. Żesławska Dorota Spotkania w zależności od potrzeb s. 23
36. Przygotowanie do konkursów i olimpiad p. Agata Warta środa 11:45 – 12:30 s. 45
37. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne z uczniami posiadającymi opinię o dyslekcji p. Anna Winecka Spotkania w zależności od potrzeb gabinet pedagoga
38. Zespół wyrównawczy z chemii dla kl. 2a p. Anna Tałaj piątek (co 2 tyg.) 8:00 – 8:45 s. 46
Opublikowano Autor: