KONSULTACJE  Z  RODZICAMI  W  ROKU SZKOLNYM 2018/2019

L.p. Nazwisko     i  imię Dzień tygodnia Godzina
1. p. Terka Marcin

środa

10:50 – 11:35

2. p. Bekus Kamila

środa

8:50 – 9:35

3. p. Bogus Rafał

poniedziałek

12:40 – 13:25

4. p. Buczkowska Agata

środa

15:10 – 15:50

5. p. Cichecka Irena

poniedziałek

8:50 – 9:35

6. p. Denis Sylwia

poniedziałek

10:50 – 11:35

7. p. Domagała  Karolina

poniedziałek

12:40 – 13:25

8. p. Gendek-Barhoumi Beata

środa

8:50 – 9:35

9. p. Jarząbek Łukasz

piątek

10:50 – 11:35

10. p. Jarząbek Wiesław

poniedziałek

9:45 – 10:30

11. p. Jeruszka Jarosław

piątek

10:50 – 11:35

12. p. Jędrzejczyk Krystyna

poniedziałek

11:45 – 12:30

13. p. Kornecka-Nalewajka Katarzyna

piątek

11:45 – 12:30

14. p. Korpus Małgorzata

wtorek

9:45 – 10:30

15. p. Kossak-Wąchała Marzena

wtorek

11:45 – 12:30

16. p. Koszyk Beata

poniedziałek

10:50 – 11:35

17. p. Kowalska Anna

poniedziałek

11:45 – 12:30

18. p. Krawczyk Katarzyna

czwartek

9:45 – 10:30

19. p. Kupczak Aneta

czwartek

9:45 – 10:30

20. p. Kwapisz Magdalena

poniedziałek

11:45 – 12:30

21. p. Leśniak Marta

czwartek

11:45 – 12:30

22. p. Lewicka Agnieszka

wtorek

9:45 – 10:30

23. p. Lutostańska Ewa

piątek

11:45 – 12:30

24. p. Machniewicz Michał

czwartek

13:30 – 14:15

25. p. Marzec Jolanta

poniedziałek

12:40 – 13:25

26. p. Michałowska  Aneta

poniedziałek

10:50 – 11:35

27. p. Ociepa Roma

wtorek

10:50 – 11:35

28. p. Olenderek Jolanta

poniedziałek

9:45 – 10:30

29. p. Piaszczyk  Monika

poniedziałek

10:50 – 11:35

30. p. Popow Agnieszka

czwartek

11:45 – 12:30

31. p. Raczyński Jakub

czwartek

10:50 – 11:35

32. p. Stępień Dariusz

czwartek

10:50 – 11:35

33. p. Stępień Justyna

czwartek

9:45 – 10:30

34. p. Szago – Lalak Elina

wtorek

11:45 – 12:30

35. p. Tałaj Anna

poniedziałek

11:45 – 12:30

36. p. Torchalski Wojciech

wtorek

10:50 – 11:35

37. p. Warta Agata

wtorek

11:45 – 12:30

38. p. Warzecha Agnieszka

poniedziałek

9:45 – 10:30

39. p. Wieczorek Izabela

poniedziałek

9:45 – 10:30

40. p. Wieczorek Marcin

czwartek

8:50 – 9:35

41. p. Wilczyńska Anetta

poniedziałek

11:45 – 12:30

42. p. Wilk Katarzyna

poniedziałek

8:50 – 9:35

43. p. Winecka Anna

poniedziałek

13:30 – 14:15

44. p. Wołkowicka Joanna

czwartek

9:45 – 10:30

45. p. Zielińska-Śmietana Maria

wtorek

9:45 – 10:30

46. p. Zjawiona-Kubicka Dominika

środa

11:45 – 12:30

47. p. Żesławska Dorota

czwartek

8:50 – 9:35

48. p. Wojaczek Paweł

środa

11:45 – 12:30

49. p. Kaczmarek Katarzyna

wtorek

12:40 – 13:25

 

Opublikowano Autor: