KONSULTACJE  Z  RODZICAMI  W  ROKU SZKOLNYM 2017/2018

L.p. Nazwisko     i  imię Dzień tygodnia Godzina
1 p. Terka Marcin środa 11:45 – 12:30
2 p. Bekus Kamila czwartek 9:45 – 10:30
3 p. Bogus Rafał środa 10:50 – 11:35
4 p. Cichecka Irena poniedziałek 12:40 – 13:25
5 p. Denis Sylwia czwartek 8:50 – 9:35
6 p. Domagała  Karolina środa 9:45 – 10:30
7 p. Gendek-Barhoumi Beata wtorek 11:45 – 12:30
8 p. Gurtman Maria poniedziałek 11:45 – 12:30
9 p. Jarząbek Łukasz poniedziałek 11:45 – 12:30
10 p. Jarząbek Wiesław czwartek 12:40 – 13:25
11 p. Jeruszka Jarosław piątek 8:50 – 9:35
12 p. Jędrzejczyk Krystyna czwartek 8:50 – 9:35
13 p. Kornecka-Nalewajka Katarzyna piątek 11:45 – 12:30
14 p. Korpus Małgorzata czwartek 9:45 – 10:30
15 p. Kossak-Wąchała Marzena poniedziałek 9:45 – 10:30
16 p. Koszyk Beata piątek 10:50 – 11:35
17 p. Kowalska Anna wtorek 11:45 – 12:30
18 p. Krawczyk Katarzyna czwartek 11:45 – 12:30
19 p. Kupczak Aneta czwartek 8:50 – 9:35
20 p. Leśniak Marta wtorek 10:50 – 11:35
21 p. Lewicka Agnieszka czwartek 11:45 – 12:30
22 p. Lutostańska Ewa piątek 9:45 – 10:30
23 p. Łęgowik Dorota wtorek 9:45 – 10:30
24 p. Machniewicz Michał środa 15:05 – 16:25
25 p. Marczewska Magdalena poniedziałek 12:40 – 13:25
26 p. Marzec Jolanta wtorek 11:45 – 12:30
27 p. Michałowska  Aneta piątek 9:45 – 10:30
28 p. Najman Zbigniew środa 9:45 – 10:30
29 p. Ociepa Roma czwartek 12:40 – 13:25
30 p. Olenderek Jolanta poniedziałek 9:45 – 10:30
31 p. Piaszczyk  Monika wtorek 8:00 – 8:45
32 p. Popow Agnieszka wtorek 11:45 – 12:30
33 p. Raczyński Jakub środa 10:50 – 11:35
34 p. Stępień Dariusz wtorek 9:45 – 10:30
35 p. Stępień Justyna środa 12:40 – 13:25
36 p. Kubicka Joanna piątek 12:40 – 14:15
37 p. Szago – Lalak Elina wtorek 12:40 – 13:25
38 p. Tałaj Anna środa 11:45 – 12:30
39 p. Torchalski Wojciech poniedziałek 12:40 – 13:25
40 p. Warta Agata środa 10:50 – 11:35
41 p. Warzecha Agnieszka środa 12:40 – 13:25
42 p. Wcześniak Barbara piątek 11:45 – 12:30
43 p. Wieczorek Izabela czwartek 10:50 – 11:35
44 p. Wieczorek Marcin wtorek 9:45 – 10:30
45 p. Wilczyńska Anetta wtorek 10:50 – 11:35
46 p. Wilk Katarzyna wtorek 8:50 – 9:35
47 p. Winecka Anna poniedziałek 13:30 – 14:15
48 p. Wołkowicka Joanna wtorek 10:50 – 11:35
49 p. Zielińska-Śmietana Maria wtorek 9:45 – 10:30
50 p. Zimmerman Iwona czwartek 11:45 – 12:30
51 p. Zjawiona-Kubicka Dominika środa 9:45 – 10:30
52 p. Żesławska Dorota poniedziałek 8:50 – 9:35
Opublikowano Autor: