Najnowsze wpisy

Bakcyl programowania

Nazywam się Monika Urbaniak i jestem absolwentką VII LO im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. W latach 2013-2016 uczęszczałam do klasy o profilu mat-fiz-inf. Obecnie reprezentuję wrocławski oddział firmy Nokia.

W trakcie swojej nauki w Koperniku miałam przyjemność uczęszczać na lekcje informatyki prowadzone przez Szanownego Pana Dyrektora Marcina Terkę, co dało mi podstawę do dalszej nauki programowania.

Wiedząc na jak wysokim poziomie znajduje się nauka programowania w VII L.O. chciałabym zaprosić uczniów do współdziałania w ramach bezpłatnego kursu Bakcyl Programowania, którego celem jest kilkumiesięczna nauka uczniów szkół średnich programowania w języku C++.

Formuła tegorocznej edycji Bakcyla Programowania wygląda następująco: od listopada do maja pracownicy Nokii będą prowadzić zdalne szkolenia z zakresu programowania w języku C++. Łącznie w ciągu każdego miesiąc uczestnicy przepracują na spotkaniach 4 godziny. W skali roku daje to 28 godzin spotkań edukacyjnych.

21.09.2022 [20:00] – 5.10.2022 [23:59] Rejestracja do programu: https://nokia.ly/3BAiCjj

Czytaj dalej

  1. Integracja „pierwszaków” Komentowanie nie jest możliwe
  2. VIII OGÓLNOPOLSKI FRANKOFOŃSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY BLEU BLANC ROUGE 2022 Komentowanie nie jest możliwe
  3. “Różne języki – jedna Europa” Komentowanie nie jest możliwe
  4. Zapraszamy na Świętowanie Dnia Wielojęzyczności z projektem EPAS – Szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego Komentowanie nie jest możliwe
  5. NARODOWE CZYTANIE W KOPERNIKU Komentowanie nie jest możliwe
  6. OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU Komentowanie nie jest możliwe