Miejskie obchody 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada 2021 r. odbyły się miejskie uroczystości z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym szczególnym dniu również nasza szkoła reprezentowana przez uczennice i uczniów wraz z pocztem sztandarowym przemaszerowała wraz z innym pocztami i zaproszonymi gośćmi z błoni jasnogórskich na plac Władysława Biegańskiego gdzie odbyły się główne uroczystości z udziałem władz miejskich, służb mundurowych, przedstawicielami samorządu terytorialnego, organizacjami kombatanckimi oraz przedstawicielami parlamentu RP.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice Laura Derda, Zofia Gniewek z klasy 2f, Iga Kadłubek, Zuzanna Klecha, Nina Majda, Patrycja Włodarczyk z klasy 3e oraz uczniowie Dawid Klimek, Kuba Kowalczyk, Konrad Piwoński z klasy 3d. Opiekun Marcin Wieczorek.

Newsa przygotował: p. prof. Marcin Wieczorek.