Turniej „Polska biega” zorganizowany przez PSONI, Oddział w Częstochowie

W dn. 18.06.2026 uczniowie szkolnego wolontariatu „POMOCNA DŁOŃ” pod opieką p. prof. Agaty Buczkowskiej i p. prof. Sylwii Płaczek brali udział w turnieju dla osób niepełnosprawnych „Polska biega” zorganizowanym w parku podjasnogórskim im. Stanisława Staszica. Uczniowie pomagali uczestnikom podczas konkursów takich jak m.in.: biegi, biegi na  wózkach, nordic walking. Uczestniczyli przy rejestracji zawodników, wytyczaniu tras biegów oraz rozdawaniu darmowych napojów i posiłków. Jak zwykle z pełnym zaangażowaniem wykonywali swoją pracę. Dziękujemy im za  udział w akcji.

Autorką newsa jest Pani Sylwia Płaczek