Obecny rok szkolny przyniósł kolejne sukcesy literackie uczennic klasy 3h. Emilia Musiał przez cały rok brała udział w ogólnopolskim tutoringu akademickim, którego efektem jest esej czekający na publikację. Emila zdobyła także pierwszą nagrodę w Regionalnym Konkursie Legenda o Częstochowie, tworząc ciekawą fabułę. Maja Flis natomiast zdobywa laury za swoją twórczość poetycką. W tym roku zdobyła m.in. II miejsce w XIX Regionalnym Konkursie Literackim im. Ludmiły Marjańskiej. Maja uczestniczyła także w konkursach recytatorskich.
Swoje talenty recytatorskie rozwijali także Julia Margasińska (3h), Oskar Pierz, Emilia Pawlik (2d), Wojciech Korczak (1e).
Autorką newsa jest Pani Beata Wilk-Zatońska




