Strona w języku angielskim – zapraszamy do współpracy!

Niektórzy uczniowie naszego liceum  aktywnie współpracują przy angielskiej stronie internetowej. Jest to ciekawa forma ćwiczenia umiejętności z języka angielskiego ale również wykorzystania swojej wiedzy. Opiekunowie, p. M.Kossak-Wąchała i p. J.Wołkowicka chciałyby więc zachęcić wszystkich do odwiedzania naszej STRONY W JĘZYKU ANGIELSKIM – COPERNICUSNEWS – dostępnej z oficjalnej strony VII LO, zakładka SZKOŁA.

Zapraszamy także innych uczniów do współpracy, zarówno z klas o profilu rozszerzonym jak i podstawowym. Każdy, kto ma ciekawe pomysły i zna język angielski może do nas dołączyć a z pewnością będzie to też zachęta dla wszystkich starających się o przyjęcie do naszego Liceum, gdyż jest to świetna okazja do pogłębienia znajomości języka angielskiego.

Newsa przygotowała: p. prof. Marzena Kossak-Wąchała.