Spotkanie z Rabin High School

11 lutego uczennice naszej szkoły Zuzanna Margas, Patrycja Agbaglo, Karolina Dominiak, Daria Kulej, Maja Piechowska, Wiktoria Sokołowska, Zuzanna Płaza, Maja Witczak, Nikola Łydzbińska, wzięły udział w spotkaniu online z uczniami Rabin High School z Izraela, spotkanie jest częścią projektu „Uczniowie budują most do przyszłości”, a także kontynuacją wieloletniej współpracy z izraelskimi szkołami. Spotkanie zostało zorganizowane i było prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły p. prof. Agnieszkę Warzechę, p. prof. Agatę Wartę i nauczycieli z Rabin High School.

W trakcie spotkania uczniowie z Izraela mogli bliżej poznać legendy związane z historią naszego kraju, interesujące miejsca , znanych Polaków, potrawy z których słynie nasz kraj jak i proste słowa w języku polskim. Zdobytą wiedzą sprawdzili w quizie, który był interesującym doświadczeniem. Uczniowie aby poznać siebie bliżej opowiedzieli o swoich zainteresowaniach, pasjach, hobby.

Kolejne spotkanie planowane jest na 18 marca , dziękujemy uczestnikom za udział i zaangażowanie.

Newsa przygotowały: p. prof. Agnieszka Warzecha, p. prof. Agata Warta.