Bezpiecznych i słonecznych wakacji

Szanowni Rodzice, Kochana Młodzieży, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Żegnamy wyjątkowy rok szkolny, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.

.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć oraz osobistych sukcesów. Gratulujemy Wam wszystkim!!! Dziękujemy Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

Szanowni Rodzice!

Dziękujemy za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękujemy.

Dziękujemy Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za życzliwość i troskę, za kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękujemy za to, że dbaliście zarówno o edukację naszych uczniów, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękujemy za wszelkie podejmowane inicjatywy składające się na budowanie pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

Liczymy, że nowy rok szkolny przyniesie możliwość realnego powrotu do szkoły, byśmy mogli cieszyć się swoją obecnością. Mamy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w szkole, by na nowo mogła ona zatętnić życiem i energią.

Życzymy Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Barbara Gala-Glińska – Dyrektor szkoły
Małgorzata Korpus – Wicedyrektor
Marcin Terka – Wicedyrektor