VII Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

8 stycznia 2019 w naszej szkole odbyły się Zawody I Stopnia VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania w obecności głównego organizatora dr Andrzeja Brzezińskiego, który odwiedził nas po raz kolejny razem z częstochowskimi mediami. Już tradycyjnie organizatorem wydarzenia jest Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Każda kolejna edycja Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania ma swój odrębny temat. Siódmą odsłonę konkursu dla uczniów szkół średnich zadedykowano problemom zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem.

Do tego etapu zarejestrowało się 4146 uczniów.

Po ogłoszeniu wyników w dniu 1 lutego 2019 miło jest nam poinformować, że z naszego liceum do Zawodów II Stopnia zakwalifikowało się 120 osób osiągając wymagany próg kwalifikacyjny. Najlepsi w regionalnej rywalizacji okazali się: Cierniak Edyta z kl. 2f i Pełka Karol z kl. 2d uzyskując odpowiednio 1 i 2 miejsce. W kategorii Przedsiębiorcza Szkoła po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w Zawodach II Stopnia, które odbędą się 15 marca 2019 r. w godz. 13.00-14.00 w Aulach Wydziału Zarządzania PCz.

GRATULUJEMY AWANSU DO ZAWODÓW II STOPNIA A POZOSTAŁYCH UCZNIÓW ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W VIII OPiZ.

Newsa przygotowała: p. prof. Sylwia Denis.