Uczniowie budują most do przyszłości

Nasza szkoła bierze udział w projekcie „ Uczniowie budują most do przyszłości”. Jest to projekt realizowany przez szkoły z Polski i Izraela, pod patronatem przewodniczącego Związku Żydów Częstochowian  w Izraelu.  Częstochowskie szkoły biorące udział w projekcie współpracują ze szkołami partnerskimi, nasza szkoła kontynuuje współpracę z Rabin,  Kfar Saba, podejmując działania w formie online.

Celem projekt jest wzajemne poznanie swoich kultur, historii , a tym samym budowanie relacji, przełamywanie stereotypów.

Uczniowie zaangażowani w projekt: Karolina Dominiak, Daria Kulej, Wiktoria Sokołowska, Maja Piechowska-  klasa 2h, Zuzanna Margas, Patrycja Agbaglo – klasa 3b, Nikola Łydzbińska- klasa 3c, Maja Witczak- klasa 2b. Projekt jest koordynowany  przez p. prof. A. Warzechę, p. prof. A. Wartę.

Newsa przygotowały: p. prof. A. Warzecha oraz p. prof. A. Warta.