Sukcesy uczniów w Konkursie Języka Angielskiego FOX

Miło mi poinformować o sukcesach naszych uczniów w  XVIII Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. Konkurs odbył się  27 lutego 2018 roku w naszej szkole.  Udział w nim polegał  na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i dawał on  uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej oraz z zadanej lektury. Konkurs jak co roku odbywał się pod naukowym patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej .

A oto wyniki:

  • Michał Zjawiony kl. 2c – wynik bardzo dobry (nauczyciel prowadzący p. Marzena Kossak-Wąchała)
  • Maciej Walas, kl. 2b- wynik bardzo dobry (nauczyciel prowadzący p. Marta Leśniak)
  • Bartosz Rybicki, kl. 1g – wynik dobry(nauczyciel prowadzący p. Elina Szago-Lalak)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Newsa przygotowała: p. prof. Marta Leśniak.