„Tym razem głosuję”

Nasza szkoła bierze udział w  projekcie Fundacji Schumana  „Wybieram swoją Europę” , który związany jest  z międzynarodową kampanią „Tym razem głosuję”. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat Parlamentu Europejskiego i Unii Europejskiej oraz zachęcenie jak największej liczby osób do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

SPOT PROFREKWENCYJNY

W ramach podjętych działań uczennice  z klasy 1b Weronika Palka , Aleksandra Mostowska, Oliwia Karczewska przygotowały spot profrekwencyjny, zachęcający do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego Nagranie i montaż spotu prowadzili uczniowie ze szkolnej grupy medialnej  Mateusz Gzel z klasy 2g oraz Karol Baryła z klasy 1f, którym bardzo dziękujemy. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia spotu.

W ramach projektu  zostanie przeprowadzony szkolny  konkursu wiedzy o Unii Europejskiej a także debatę o znaczeniu wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Szkolni koordynatorzy projektu  i nauczyciele  zaangażowani w jego realizację: p. prof. Agnieszka Warzecha, p. prof. Katarzyna Kornecka – Nalewajka, p. prof.. Agata Warta.

Newsa przygotowała: p. prof. Agnieszka Warzecha.