Od narodzin Solidarności do współczesności

Basia Wesołek z kl.1b wyróżniona w V I Powiatowym Konkursie Wiedzy o Najnowszej Historii Polski.  Od narodzin „Solidarności do współczesności”. Polska w latach 1980-2019.

29 maja, odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Najnowszej Historii Polski. Od narodzin „Solidarności do współczesności” . Polska w latach 1980-2019, którego celem jest   przypomnienie najważniejszych wydarzeń z najnowszej historii Polski, które doprowadziły do powstania suwerennego państwa polskiego, kształtowanie wśród młodzieży pozytywnych postaw wobec przeszłości, tradycji naszego narodu. Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1b Basia Wesołek- opiekun p. prof. Agnieszka Warzecha. Podsumowanie konkursu odbyło się 4 czerwca w Sali sesyjnej Urzędu Miasta, naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Barbara Gala-Glińska, p. prof. Agnieszka Warzecha oraz wyróżniona uczennica. Oprawę muzyczną przygotował Piotr Woldan -tegoroczny absolwent naszej szkoły oraz Agata Grajcar z klasy 1e. Gratulujemy Basi i życzymy dalszych sukcesów.

Newsa przygotowała: p. prof. Agnieszka Warzecha.