Wyniki olimpiad humanistycznych szczebla okręgowego

W kolejne soboty podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w olimpiadach humanistycznych na szczeblu okręgowym. W pierwszą sobotę ferii (27 stycznia) odbyła się Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, na której reprezentowali naszą szkołę uczniowie: Maciek Wachowski z klasy 3c i Julia Loch z klasy 3e.

W kolejnym tygodniu (3 lutego) odbyła się Olimpiada Wiedzy Historycznej, w której brali udział uczniowie: Sebastian Bożek z 3b, Piotr Woldan z 2b, Klaudia Owczarek z 2c, Dawid Kaniecki z 2c i Bartosz Sas z 1b.

10 lutego odbyła się Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie, w której uczestniczyli uczniowie: Maciek Wachowski z 3c, Julia Loch z 3e, Patryk Ciura z 3f, Michał Zjawiony i Klaudia Owczarek z 2c.

Największy sukces osiągnął Bartosz Sas, który został finalistą szczebla okręgowego Olimpiady Wiedzy Historycznej.

Wszystkich uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Newsa przygotowała p. prof. Agata Warta.